1. Domovská stránka
  2. Kariéra
  3. Servisní technik

Servisní technik

Hledáme nového kolegu do našeho servisního týmu v okolí Jižních Čech.

HPP
Jihočeský kraj

Náplň práce

Zabezpečení kvalitního technického a poprodejního servisu na námi dodávaných zařízeních.

Požadavky

  • Elektrotechnické vzdělání dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. nebo NV 194/2022
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Uživatelská znalost PC
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Co nabízíme

  • Zázemí společnosti, která je na trhu již přes 25 let
  • Odpovídající finanční ohodnocení a odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto, notebook a telefon i k soukromým účelům
  • Přátelský kolektiv

Neváhajte nás kontaktovat

Proč pracovat pro nás

Jsme dynamická firma, která dodává zařízení s vysokou užitnou hodnotou. Také se zabýváme poskytováním souvisejících služeb. V oboru zkušebního, laboratorního a průmyslového zařízení patříme ke špičce. Dbáme na dobré pracovní zázemí, příjemné prostředí a lidský přístup.

logo-Stabilita

Stabilita

Naše společnost dodává na trh špičkové laboratorní a zkušební přístroje již od roku 1992. Jsme tradiční a zavedený partner renomovaných dodavatelů i zákazníků.

logo-Firemní benefity

Firemní benefity

Přejeme si, aby se vám u nás dobře pracovalo. Proto nabízíme celou škálu benefitů, které vám pobyt v práci zpříjemní.

logo-Dlouhodobý výhled

Dlouhodobý výhled

Všem našim zaměstnancům umožňujeme odborný růst. Účast na školeních a další péče o váš kariérní růst je samozřejmostí.

logo-Nasloucháme všem

Nasloucháme všem

Našim zaměstnancům důkladně nasloucháme. Tím je můžeme profesně posouvat vpřed. Díky tomu posilujeme skvělé pracovní prostředí a pohodovou partu lidí.