O nás

Zajišťujeme bezchybné fungování zařízení pro zkoušení a testování výrobků od firem jako je Vötsch Technik, resp. Weiss Technik, Atlas MTT nebo Heraeus Noblelight.

banner

Kdo jsme

Již od roku 1995 je naší hlavní prioritou zabezpečit komplexní služby spojené se zkušebním zařízením dodávaným sesterskou společností KAITRADE spol. s r.o. 

Zajišťujeme veškerý záruční i pozáruční servis, včetně dodávky náhradních dílů a akreditované kalibrace. Náš servisní tým působí v celé České a Slovenské republice, a proto jsme schopni pružně reagovat na potřeby všech našich zákazníků.

Děláme to, čemu rozumíme.

Naše sesterská firma KAITRADE vám pomůže vybrat vhodné produkty a řešení dle individuálních potřeb. Taková řešení my následně dodáme, nainstalujeme, dlouhodobě servisujeme a udržujeme v bezchybném stavu. Dále školíme a vzděláváme při aplikování testovacích metodik a norem. Pomůžeme vám tak dosahovat vytyčených cílů.

Jsme tým lidí, kteří vyznávají podobné hodnoty a drží při sobě. Naším mottem je dělat to, čemu rozumíme, a proto se snažíme neustále vzdělávat, ať můžeme být v oboru vždy o krok napřed. Zakládáme si na vstřícnosti, spolehlivosti a profesionalitě, abyste se na nás mohli s klidem obrátit kdykoliv budete potřebovat.

logo-Položka 1
logo-Položka 2
logo-Položka 3
logo-Položka 4

Historie společnosti

Již dlouhá léta s hrdostí přinášíme ověřené služby a výrobky.

1970-1989

Heraeus Instruments v ČSSR

Firma Heraeus Instruments GmbH dodávala do zbrojního průmyslu v ČSSR, pod značkou Vötsch Industrietechnik GmbH. Dodávky prováděl Podnik Zahraničního Obchodu - PRAGENT. Ing. Ivan Kaitmann (jednatel Kaitrade) v té době dohlížel na jednotlivé projekty.

1990

Kroky k založení společnosti Kaitrade.

V roce 1990 Ing. Ivan Kaitman ve spolupráci s Heraeus Instruments provedl kroky k založení společnosti Kaitrade. Tím bylo zajištěno pokračování dodávek technologií Heraeus Instruments do ČSSR i v období privatizace.

1992

Založení společnosti Kaitrade

Rok 1992 byl rokem založení společnosti Kaitrade, která se od svého vzniku stala výhradním zastoupením Heraeus Instruments GmbH pro český i slovenský trh.

1995

Založení servisní společnosti Holab.

V roce 1995 byla založena společnost Holab spol. s r.o., za účelem zabezpečení servisních služeb pro sortiment klimatických a solárních komor.

2010

Akreditace dle ČSN EN ISO/IEC 17025

V roce 2010 získala naše servisní společnost Holab spol. s r.o. akreditaci dle ČSN EN ISO/IEC 17025. Tím se stala společnost Holab i kalibrační laboratoří.

2014

Zahájena distribuce technologií Vibration Research a Dongling

V roce 2014 jsme rozšířili naše služby o oblast vibračních systémů. Právě vibrační systémy tvoří důležitou součást požadavků našich zákazníků.

2015

Certifikace dle ISO 9001

V roce 2015 získala naše společnost Kaitrade spol. s r.o. certifikaci dle ISO 9001. Tím byl formálně potvrzen vysoký standard našich služeb. Tento certifikát pravidelně obhajujeme do dnešních dnů.

Důvěřují nám